Gwarancja

Na zakupiony towar udzielana jest gwarancja, której okres trwania podany jest w treści oferty i wynosi do 24 miesięcy. Podstawą do uznania praw gwarancyjnych jest posiadanie dowodu zakupu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych wynikłych z niewłaściwego montażu oraz użytkowania lub użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem, oraz naturalnego zużycia lub śladami naturalnego zużycia.


W przypadku wystąpienia wady, towar należy odesłać na nasz adres. Do przesyłki proszę dołączyć opis uszkodzenia/wady oraz dane niezbędne do identyfikacji reklamacji (preferowany Numer Zamówienia). Klient dostarcza reklamowany towar na swój koszt. Nie odbieramy niezamawianych przesyłek za pobraniem.


Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni. W przypadku wydłużenia tego terminu poinformujemy o tym. Jeśli towar okaże się zgodny z umową (sprawny) lub niesprawny z winy Klienta. Klient może go odebrać osobiście w siedzibie firmy lub zlecić nam przesłanie towaru, koszt wysyłki jak w ofercie.
 

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. W odniesieniu do Klientów, którzy nie są konsumentami w rozumieniu art. 221 k.c. sprzedawca, wyłącza swoją z tytułu wad fizycznych i prawnych (rękojmia) oraz gwarancji jakości na podstawie art. 558§1 k.c.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl